ProCV:)

 

Home
Up

KONTAKT

KSIĘGA GOŚCI
zobacz księgę gości
dopisz się do księgi
 

 

 

 

O AUTORZE

Stara się pomagać ludziom na różne sposoby. Mistyczne doświadczenie które spotkało go podczas dłuższej sesji medytacyjnej przy praktykowaniu w koreańskim Zen potwierdzone przez jego Nauczyciela, kiedy jak to określa poznał Wielkie Piękno, był to zasadniczy punkt zwrotny w jego życiu. Odtąd stara się na różne sposoby wskazywać innym kierunek i sposoby jego doświadczania. Nie zaniedbując przy tym własnej edukacji i rozwoju. Twierdzi iż Nauczyciel który zapomniał że całe życie będzie uczniem i co najważniejsze że powinien uczyć się od tych których prowadzi, to kiepski nauczyciel. Swoją działalność prowadził już wcześniej organizując warsztaty i prelekcje w gdańskim Stowarzyszeniu Psychotronicznym REFUGIUM. Konkretną pracę jednak rozpoczął od nauczania w kręgu przyjaciół Drogi naturalnego uzdrawiania i Rozwoju Duchowego Reiki. Dnia 25 Lipca 2004 uzyskał tytuł Doktora Teologii i dodatkowo honorowy tytuł Doctor of Divinity  University Of  Esoterica w Universal City, Texas USA. A także  został wyświęcony jako pastor Metafizycznego Kościoła Międzywyznaniowego (Metaphysical Interfaith Church) z siedzibą w Universal City , Texas USA. 

Aktywnie działa także jako uzdrowiciel pożytkując w swoim powołaniu skuteczne metody nowe jaki i bardzo stare, jak twierdzi używa tylko tego co sprawdziło się w jego przypadku. ( m. in. Reiki,  gemoterapia, aromaterapia, chromoterapia, czakroterapia, relaksacja). 

Ponadto potrzebującym posługi duchownej ponad religijnymi podziałami udziela posługi duchownej wedle  potrzeb. Skierowane jest to przede wszystkim do ludzi którzy  zdecydowali się rozwijać duchowo poza dominującymi organizacjami religijnymi, jednak nadal czują potrzebę wsparcia ze strony kapłana w swym rozwijaniu związku z Boskością.


Podsumowując - jego praca służy odkrywaniu Piękna, Mocy i Światła Duszy, odkrywania że nigdy tak naprawdę nie utraciliśmy kontaktu z Wszechobecna Boską Miłością , Pięknem i Światłem, że zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy częścią Najwyższego, jakiej byśmy Nazwy czy Imienia nie używali, a o czym niestety często zapominamy w pogoni za złudnymi wartościami i zachciankami jakie niesie codzienne życie w zachodniej cywilizacji. Jednym z ważnych punktów w tym co przekazuje jest to aby osiągnięcia z duchowej praktyki służyły nam w codziennym życiu i czyniły je szczęśliwszym i pełniejszym. 

Pierwszym krokiem do świadomego duchowego życia jest jego zdaniem to aby uświadomić sobie różnicę pomiędzy pragnieniami a zachciankami. A także zrozumienie że nie ma jedynego i prawdziwego Objawienia Boskości, że każda Droga do Źródła Istnienia na swój sposób prowadzi do Drogi do Źródła Istnienia którą każdy z nas ma w swoim własnym Sercu. 

Nauki pobierał u:

ReiKi:

George Naczynski (Niemcy), I st.
Ryszard Kazimierz Jeżowski, II st.
Rev. Robyn A. Harton z USA, Mistrz Nauczyciel 
Ginny & Michael Bydder( Australia), Ener Sense Reiki- Mencho Reiki
Don Alexander (UK), nauki o Symbolach
Grażyny Trzeciak - Stojanov, 
rev Florence Kocher (USA, FL)- uczennica HIROSHI DOI.

Uzdrawianie Duchowe metoda Harry`ego Edwards`a (NFSH)
Antoni Przechrzta


Psychologia Sukcesu (Prosperita):

Bogusia Andrzejewska-( Edelvejso)

Leszek Żądło

HUNA

Leszek Żądło

Świecowanie i Konchowanie met Indian Hopi:

Andrzej Wisniowiecki
Boguslaw Mikolajaczak


Techniki medytacyjne, Joga itp:

Halina Rabenda (Hatha Joga, Zen),
Andrzej Czarnecki(Do Am Su Nim)(Zen , Czakroterapia),
Jaroslaw Buller (ZZS) - Sufizm
Swami Prajnanada Giri (Kriya Joga),
Sangje Niepa Rimpoche (Wadzrajana),
Tenga Rimpoche (Wadzrajana),
Roman Fierfass (Healing Tao)
Leszek Żądło

Używane / nauczane techniki:

TERAPIE: bioterapia, Reiki, czakroterapia, masaże relaksacyjne, tybetański (energetyczny), metoda Jin Shin Do, świecowanie i konchowanie uszu metoda Indian Hopi, Sesje relaksacyjne i usuwające skutki stresu, , oczyszczanie z negatywnych energii osób i pomieszczeń,  wzmacnianie systemu odpornościowego organizmu.


SZKOLENIA i KONSULTACJE: Tradycyjne Usui Shiki Ryoho Reiki i  wszystkie stopnie, techniki medytacyjne , relaksacja i wizualizacja , indywidualne konsultacje dotyczące rozwoju osobistego i duchowego ( w tym konsultacje I CHING,  Runy Futhark) , indywidualny dobór, kamieni, amuletów i talizmanów wspierających w życiu, porady duchowne i posługa kapłańska jako Pastor Międzywyznaniowy z upoważnienia i nadania  Metaphysical Interfaith Church,   medytacje w Miejscach Mocy. Konsultacje i wykłady z zakresu ezoteryki, psychotroniki, terapii naturalnych i symboliki.

Podziel sie tym artykułem ze znajomymi. :)

 

    

Zawartość strony (c) 1998-2009 Arkadiusz Bolesław Lisiecki i cytowani autorzy
Jeżeli chcesz skorzystać w swoich publikacjach z materiałów zawartych na stronie skontaktuj się z autorem 

http://www.oswiecenie.com