UZDRAWIANIE NFSH

 

Home
Up

KONTAKT

KSIĘGA GOŚCI
zobacz księgę gości
dopisz się do księgi
 

 

 

Uzdrawianie Duchowe 
w/g Harrego Edwardsa założyciela Narodowej Federacji Uzdrowicieli Duchowych 
( NFSH, Wielka Brytania)

Duchowe Uzdrawianie jest całkowicie nieinwazyjne i w pełni uzupełnia inne metody  leczenia, jakiemu się podajesz. W krajach Unii Europejskiej (Europa zachodnia) uznawane jako metoda terapeutyczna  lekarz może cię skierować do duchowego uzdrowiciela a gdy leżysz w szpitalu, możesz tam poprosić o wizytę uzdrowiciela.

 Co to jest Duchowe Uzdrawianie i jak działa ?

Duchowe Uzdrawianie jest całkowicie naturalnym procesem, który przyczynia się do polepszenia zdrowia. Sprawia to przekazywanie duchowych energii poprzez uzdrowiciele do pacjenta/klienta. Ten proces re-energetyzuje (zasila) pacjenta/klienta energią, tak że jego naturalne zasoby zostają pobudzone, aby umożliwić poradzenie sobie z chorobą bądź urazem w jak najlepszy sposób.

Duchowe Uzdrawianie może pomagać w szerokiej gamie dolegliwości fizycznych i psychicznych, duchowych i emocjonalnych, czasem w zdumiewającym stopniu. Medyczna diagnoza dolegliwości nie ma znaczenia dla rezultatu.

Przykłady historii choroby, gdzie uzdrawianie w znacznym stopniu przyczyniło się do wyzdrowienia, obejmują przypadki od chorób pospolitych do nieuleczalnych. 

Uzdrawianie nie tylko ma wartość usuwając ból i przywracając normalne funkcjonowanie organizmu, ale także wpływa na inicjowanie poprawy podejścia pacjenta/klienta, rozjaśnia myśli i wpływa na jego jakość życia.  Słowo duchowy w nazwie odnosi się do duchowej strony człowieka. 

 Co się dzieje podczas sesji uzdrawiania?

 Odbywa się w swobodnej, rozluźnionej atmosferze. Pierwsza sesja może trwać czasem do około godziny, następne mogą być krótsze. Do uzdrawiania nie potrzeba się rozbierać - najwyżej wierzchnie ubranie i buty. 

Podczas sesji pacjent/klient siedzi na krześle, albo jeśli to jest potrzebne , leży na kozetce. Uzdrowiciele zwykle pracują rękami w bliskiej odległości od ciała pacjenta/klienta, czasem lekko pacjenta dotykają, oczywiście za zgodą. Mogą cię zachęcić, żebyś się rozluźnił i zamknął oczy, jeśli chcesz. 

Możesz doświadczyć najróżniejszych wrażeń: ciepła lub zimna, łaskotania bądź ucisku. Może poczuć, że na powierzchnię wydobywa się ból, a potem znika, w miarę postępowania uzdrawiania. Czasem pacjenci/klienci czują niewiele więcej, niż ciepło, ale proces jest równie efektywny. 

 Jak uzdrawianie może mi pomóc?

Może pomóc w szerokiej gamie fizycznych i psychicznych dolegliwości, czasem w zdumiewającym stopniu. Jest to proces rewitalizacji, rozluźniania i uwalniania na bardzo głębokim poziomie, który pomaga ciału wyregulować się, dostroić się i uzdrowić spontanicznie we własnym tempie i na własny sposób. Proces uzdrawiania szuka przyczyny, a także widocznych objawów. To może znaczyć, że wynik sesji uzdrawiania może okazać się korzystny w nieoczekiwany sposób i niekoniecznie natychmiast. Na przykład możesz poczuć nagłą poprawę jakiś czas później, albo stopniowe polepszanie się stanu w dłuższym okresie czasu?. Czasem doświadczysz duchowej ulgi jako części procesu uzdrawiania. Czasem proces jest oczywisty, czasem bardziej subtelny. Uzdrawianie zwykle zawsze pomaga. 

Uzdrawianie często doprowadza do zrównoważenia w twoim życiu, gdy chodzi o uczucia i związki z innymi. Może zainicjować zmiany w twoim życiu, pomóc przejąć nad nim kontrolę i pozwolić dostrzec wszystko we właściwych proporcjach oraz dać ci uczucie, że stoisz stopami mocno na ziemi.
Jest szczególnie pomocne w sytuacjach kryzysowych i przy nieuleczalnych chorobach. Uzdrawianie samo w sobie oddzielnie może być terapią. Nie ma szkodliwych skutków ubocznych i dobrze współdziała też z innymi metodami leczenia. Ten proces przede wszystkim pomaga ci, abyś był w stanie pomóc sobie.

Jak często powinienem chodzić na uzdrawianie?

Możesz potrzebować kilku sesji, zależy od rodzaju problemu. Jeżeli po raz pierwszy zetknąłeś się z uzdrawianiem, możesz potrzebować dwóch lub trzech sesji, aby osiągnąć zrelaksowanie podczas ich trwania. Możesz zawsze omówić postęp z uzdrowicielem. 

Ukończyłem kursy NFSH: BASIC HEALING DEVELOPEMENT COURSE 1-4 pod okiem licencjonowanego nauczyciela NFSH na Polskę Antoniego Przechrzty

    

Zawartość strony (c) 1998-2009 Arkadiusz Bolesław Lisiecki i cytowani autorzy
Jeżeli chcesz skorzystać w swoich publikacjach z materiałów zawartych na stronie skontaktuj się z autorem 

http://www.oswiecenie.com